Dziś obchodzimy Światowy Dzień Ubogich - to święto ustanowione już blisko trzy lata temu przez Papieża Franciszka. W odpowiedzi na Jego apel przedstawiciele różnych wspólnot, grup, instytucji organizują na całym świecie inicjatywy będące próbą wcielenia w życie wezwań skierowanych do nas w wystosowanym każdego roku przez Papieża Orędziu (https://episkopat.pl/papiez-franciszek-na-iii-swiatowy-dzien-ubogich-biedni-nie-sa-numerami)

Dziś także obchodzimy Dzień Muzyki Liturgicznej. Jako parafia włączamy się w tę szczególną niedzielę. Dlatego też pragniemy zaprosić wszystkich parafian i gości na koncert o godzinie 18:00 w kościele parafialnym. Wystąpią przed nami Łukasz Kurpas - organy, Katarzyna Pielech - skrzypce oraz Joanna Bortel - mezzosopran.

Od 22 listopada rozpoczynają się odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą. Zapraszamy do zapoznania się z terminami odwiedzin:  https://mb-rozancowa.one.pl/koledy-2015-2016.html

Całość ogłoszeń parafialnych: https://mb-rozancowa.one.pl/ogloszenia-parafialne.html

We wtorek swoje kolejne urodziny obchodzi ks. Dorian Figołuszka. Jako wspólnota parafialna z Brady pragniemy przyłączyć się do życzeń:

   Z okazji urodzin życzymy Ci Księże Dorianie wiele radości, zdrowia, niesłabnącego żaru ducha w trudnej kapłańskiej posłudze. Dobry Bóg niech obdarza Cię potrzebnymi łaskami, Duch Święty swoimi darami a Pan Jezus niechaj wzmacnia twe powołanie, osłania, kiedy trzeba i prostą, pewną drogą prowadzi Cię do nieba. Niech Najświętsza Maryja Panna otacza Księdza Matczyną miłością i opieką, zwłaszcza w trudnych chwilach. Podejmowany trud zmagania się z codziennością niech Księdza uskrzydla i pozwoli dostrzegać piękno i głębię życia.